Lidový běh, závod rodinných týmů - propozice

Jsme rádi, že si u nás závod do kopce vyzkoušelo už velké množství amatérských běžců, dětí a začátečníků. Je-li Vám víc, než 15 let a jste registrováni v atletickém oddíle, přihlaste se prosím do hlavního závodu. případně se můžete prezentovat mimo soutěž. Děkujeme za pochopení.

Datum konání: neděle, 4. 6. 2023

Zázemí závodu: Start lidového běhu i hlavního závodu, vyhlášení výsledků i zázemí pro závodníky v prostorách Komunitního centra Židlochovice.

Parametry tratě lidového běhu1,8 km, převýšení 170 metrů.

StartŽidlochovice, Náměstí Míru, hromadný start   lidového běhu a rodinných týmů v 10:00.

Přihlášky:  do středy, 31. 5., prostřednictvím přihlašovacího formuláře vpravo, nebo v místě startu. Uzávěrka přihlášek na místě do půl hodiny před startem.

Startovnézávodníci přihlášení do 31. 5. za 100 Kč, přihláška na místě 200 Kč. Rodinný tým za všechny členy týmu rovněž 100 Kč při přihlášení předem, resp. 200 Kč při přihlášení na místě. 

Kategorie:  Muži a ženy bez rozdílu věku, speciální kategorie "Rodina" pro minimálně tříčlenné rodinné týmy složené ze závodníků alespoň dvou generací. Vyhlášeny budou první tři rodiny dle součtu času tří nejrychlejších členů rodiny. V rodině musí být přitom zastoupeny alespoň dvě generace.

Popis tratětrať rovnoměrně stoupá z Náměstí Míru v Židlochovicích k Akátové věži na hřebenu kopce Výhon. Podklad: 500 metrů asfalt, 1 300 metrů polní cesty a terén.

Občerstvení: V ceně startovného je poukaz na drobné občerstvení, dále pak v prostorách startu a cíle pití a melouny od obchodu ovocem a zeleninou Hynek Jokver. Na místě bude rovněž stánek s běžným občerstvením (párky v rohlíku apod.).

Vyhlášení výsledkův prostoru startu a cíle po zpracování výsledků po doběhu posledního závodníka (cca 12:30 - 13:00). V případě výrazně nepříznivého počasí bude vyhlášení.

Ceny: první tři muži a první tři ženy bez rozdílu věku, v kategorii rodina pak první tři týmy dle nejnižšího součtu času prvních tří závodníků týmu. Věcné ceny dle možností pořadatele. 

Parkováníomezený počet parkovacích míst přímo na Náměstí Míru, nebo v přilehlé ulici Komenského. Bezpečnou alternativu parkování pak nabízí parkoviště před Robertovou vilou a místním Penny Marketem cca 500 metrů od místa startu.


Mapa Lidového běhu

Profil Lidového běhu

Zvětšeniny po rozkliknutí

Přihláška pro lidový běh a rodinné týmy 

Copyright Běhy na Výhon